KOMFORT, PUNKTUALNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO

Firma TRANS-CAR działa na rynku od roku 1993. Jest pierwszą firmą, która rozpoczęła licencjonowane przewozy osób z Krakowa do Wiednia. Dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie i w rozsądnych cenach. Działamy głównie na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Nasi Klienci posiadają ubezpieczenie na czas podróży. Oferujemy przejazdy tylko i wyłącznie klimatyzowanymi busami. Dokładamy wszelkich starań, aby klient mógł podróżować w najbardziej wygodnych warunkach. Naszych kierowców cechuje wysoka kultura osobista i przyjazne podejście do każdego klienta. Działamy w systemie od drzwi do drzwi, co zapewnia pełen komfort i wygodę.

Zabieramy Cię spod Twojego adresu i dostarczamy bezpośrednio pod wskazany cel. Dzięki elastycznemu podejściu do zlecenia oraz bardzo wysokim standardom obsługi, propozycja podróży busami do Wiednia cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów.

Profesjonalizm naszych usług doceniło już wielu podróżujących. Teraz także i Ty możesz dołączyć do ich grona.

Aby spełnić oczekiwanie naszych klientów gwarantujemy profesjonalizm naszych kierowców, bezpieczeństwo i punktualność.

Certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego transportu osób.
Na czas, na miejsce
Firma TRANS-CAR od 1993 roku świadczy profesjonalne usługi przewozowe. Realizujemy przewozy osób za pośrednictwem klimatyzowanych busów na linii Polska (Kraków) - Austria (Wiedeń). Obsługujemy wyjazdy służbowe, kursy na lotniska, na zakupy czy przewozy do Wiednia w celach turystycznych. Podróż do Wiednia naszymi busami przebiegnie szybko, sprawnie i komfortowo. O bezpieczeństwo pasażerów dbają nasi doświadczeni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób. Posiadamy wszelkie niezbędne licencje i zezwolenia na przewóz osób w transporcie drogowym. Oferujemy również przewóz przesyłek z Krakowa do Wiednia. Wysoki standard obsługi oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że oferta podróży busami do Wiednia prezentowana przez naszą firmę cieszy się coraz większą popularnością. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
więcej