KOMFORT, PUNKTUALNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO

Oferta

Przewóz osób do Wiednia

Nasza firma zajmuje się głównie przewozem osób i przesyłek do Wiednia z terenu małopolski i śląska. Przejazdy odbywają się po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji telefonicznej, SMS i e-mailowej. Wystarczy podać datę wyjazdu, adres, numer telefonu. W dniu wyjazdu kierowca potwierdza rezerwację i podaje przybliżoną godzinę odbioru z podanego adresu. Krótkie postoje odbywają się na życzenie pasażerów. W cenę biletu wliczony jest bagaż (2 torby). Dla bezpieczeństwa najmłodszych zapewniamy foteliki samochodowe. W końcowym etapie podróży pasażerowie rozwożeni są pod wskazany adres w określonej kolejności, Podróż trwa 4-7 godzin.

Dodatkowe
nocne przejazdy do Polski.

Kursujemy regularnie od poniedziałku do niedzieli.
W ramach dodatkowego kursu nocnego z niedzieli na poniedziałek, zabieramy osoby do Polski w godzinach 23-24 .

Transport grup zorganizowanych

Nasza oferta obejmuje transport grup zorganizowanych na terenie Polski oraz innych krajów europejskich. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, biurami podróży, firmami, instytucjami z terenu małopolski i śląska. Gwarantujemy nowoczesne, bezpieczne samochody, wysoki standard obsługi i przystępne ceny.

Obsługujemy:

  • wycieczki
  • wyjazdy turystyczne
  • imprezy okolicznościowe
  • szkolenia i konferencje
  • wyjazdy integracyjne
  • przewozy pracownicze
  • indywidualne zlecenia

Przesyłki

Oferujemy Państwu bezpieczny przewóz przesyłek pieniężnych, towarowych na takich zasadach jak przewóz osób. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju przesyłki i miejsca odbioru.

Promocje

Promocyjna cena za kurs dla dzieci i młodzieży do 12 roku życia: 100zł lub 25€

Wynajem samochodów

Firma TRANS-CAR oferuje wynajem samochodów w krótkim oraz długim terminie. Nasze samochody gwarantują Państwu komfort oraz bezpieczeństwo podróży.

Oferowane samochody są w pełni sprawne oraz regularnie serwisowane co sprawia, że są pojazdami bezpiecznymi i niezawodnymi, ograniczając w ten sposób nieprzyjemne niespodzianki w podróży.

Przewozy Polska - Wiedeń zarezerwuj teraz rozkład jazdy
Na czas, na miejsce
Firma TRANS-CAR od 1993 roku świadczy profesjonalne usługi przewozowe. Realizujemy przewozy osób za pośrednictwem klimatyzowanych busów na linii Polska (Kraków) - Austria (Wiedeń). Obsługujemy wyjazdy służbowe, kursy na lotniska, na zakupy czy przewozy do Wiednia w celach turystycznych. Podróż do Wiednia naszymi busami przebiegnie szybko, sprawnie i komfortowo. O bezpieczeństwo pasażerów dbają nasi doświadczeni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób. Posiadamy wszelkie niezbędne licencje i zezwolenia na przewóz osób w transporcie drogowym. Oferujemy również przewóz przesyłek z Krakowa do Wiednia. Wysoki standard obsługi oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że oferta podróży busami do Wiednia prezentowana przez naszą firmę cieszy się coraz większą popularnością. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
więcej